MEDLEMSLISTA
Idag är vi 19 medlemmar i Prilex.

Prilex nr Namn Ort Amatör signal E-post   Uppdaterad
500  Prilex Klubblokal Tollered  SA6RP  prilex@prilex.se   2018-11-18 20:10 
504  Sune Fyhr Gråbo/Björboholm  SM6OMQ  sune.fyhr@gmail.com   2018-05-04 00:22 
505  Hans Andersson Lindome  SM6PLD  bobbo10@telia.com   2013-06-03 20:59 
506  Nils Fyhr Gråbo    fyhr@tele2.se   2013-06-03 21:00 
509  Diana Andersson Ellös    larsamundlarsen@gmail.com   2015-05-13 20:55 
510  Maria Fyhr Gråbo    fyhr@tele2.se   2013-06-03 21:00 
515  David Skarland Ulricehamn    david82.sk@gmail.com   2016-08-22 09:59 
516  Birgitta Borgström Gråbo  SM6ZAZ  516@telia.com   2013-04-30 16:49 
517  Kenneth Ryding Floda  SM6MLH  kenneth@ekekullen.se   2015-06-08 22:26 
518  Jens Lindblad Borås    jens@djungeln.se   2013-04-30 16:58 
519  Lennart Palm Mölnlycke    palmen65@gmail.com   2019-01-10 14:12 
523  Peter Lindstedt Sandhult    lindstedt.varvhult@gmail.com   2019-03-18 21:17 
525  Anders Hansen Lerum    hedeforsbruk@hotmail.com   2013-04-30 17:01 
531  Claes Lindqvist Lerum  SA6CDL  SA6CDL@gmail.com   2013-04-30 17:03 
533  Margreth Lund Lerum      2013-04-30 16:55 
534  Anders Berntsson Floda  SM6ZCE  anders.b.bravida@gmail.com   2013-04-30 16:57 
535  Marcus Runesson Gråbo  SM6ZAY  marcus.runesson@gmail.com   2014-03-31 17:27 
538  Gabriele Källefors Stenkullen    gabriele.kallefors@gmail.com   2019-03-10 17:07 
551  Anders Borgström Stenkullen  SM6ZCG  551@telia.com   2017-10-31 19:13 
566  Tony Jääskeläinen Gunnilse  SM6OWI  sm6owi@hotmail.com   2013-06-03 19:46 
(Programmet uppdaterat tisdag, 2 oktober 2018.)