MEDLEMSLISTA
Idag är vi 21 medlemmar i Prilex.

Prilex nr Namn Ort Amatör signal E-post   Uppdaterad
500  Prilex Klubblokal Tollered  SA6RP  prilex@prilex.se   2018-11-18 20:10 
504  Sune Fyhr Gråbo/Björboholm  SM6OMQ  sune.fyhr@gmail.com   2018-05-04 00:22 
505  Hans Andersson Lindome  SM6PLD  fumlig1958@gmail.com   2021-01-31 14:07 
506  Nils Fyhr Silent key 2020      2020-09-17 14:33 
509  Diana Andersson Ellös    larsamundlarsen@gmail.com   2015-05-13 20:55 
510  Maria Fyhr Silent key 2020      2021-01-13 18:28 
515  David Skarland Ulricehamn    david82.sk@gmail.com   2016-08-22 09:59 
517  Kenneth Ryding Floda  SM6MLH  kenneth@ekekullen.se   2015-06-08 22:26 
518  Jens Lindblad Borås    jens@djungeln.se   2013-04-30 16:58 
525  Anders Hansen Lerum    hedeforsbruk@hotmail.com   2013-04-30 17:01 
526  Michael Wikman Trollhättan    michael.wikman@gmail.com   2020-02-12 17:13 
527  Thomas Johansson Alingsås  SM6YOW  thomasjohansson22@gmail.com   2019-11-25 20:47 
530  Stellan Andersson Tollered    stellanandersso@hotmail.com   2019-11-25 20:48 
531  Claes Lindqvist Lerum  SA6CDL  SA6CDL@gmail.com   2013-04-30 17:03 
532  Victor Olsson Floda      2020-02-12 17:13 
533  Margreth Lund Lerum      2013-04-30 16:55 
534  Anders Berntsson Floda  SM6ZCE  anders.berntsson@gmail.com   2019-04-01 20:16 
535  Marcus Runesson Gråbo  SM6ZAY  marcus.runesson@gmail.com   2020-02-12 17:12 
538  Gabriele Källefors Stenkullen    gkallefors@gmail.com   2020-02-12 17:20 
551  Anders Borgström Stenkullen  SM6ZCG  551@telia.com   2017-10-31 19:13 
556  Jannae Pettersson Lerum  SA6LRM  jan.pettersson@eltelnetworks.se   2019-06-02 16:08 
566  Tony Jääskeläinen Gunnilse  SM6OWI  sm6owi@hotmail.com   2013-06-03 19:46 
(Programmet uppdaterat tisdag, 2 oktober 2018.)