MEDLEMSLISTA
Idag är vi 18 medlemmar i Prilex.

Prilex nr Namn Ort Amatör signal E-post   Uppdaterad
500  Prilex Klubblokal Tollered  SA6RP  prilex@prilex.se   2021-06-06 09:57 
504  Sune Fyhr Gråbo/Björboholm  SM6OMQ  sune.fyhr@gmail.com   2018-05-04 00:22 
505  Hans Andersson Lindome  SM6PLD  fumlig1958@gmail.com   2021-01-31 14:07 
509  Diana Andersson Ellös    larsamundlarsen@gmail.com   2015-05-13 20:55 
517  Kenneth Ryding Floda  SM6MLH  kenneth@ekekullen.se   2022-02-09 14:01 
518  Jens Lindblad Borås    jens@djungeln.se   2013-04-30 16:58 
521  Roland Roslund GRÅBO  SA6RRD  ragg@bahnhof.se   2021-06-22 18:14 
524  Stefan Glamsmyr Tollered  SM6YJZ  stefanglamsmyr@gmail.com   2022-02-14 17:40 
525  Anders Hansen Lerum    hedeforsbruk@hotmail.com   2013-04-30 17:01 
527  Thomas Johansson Alingsås  SM6YOW  thomasjohansson22@gmail.com   2019-11-25 20:47 
531  Claes Lindqvist Lerum  SA6CDL  SA6CDL@gmail.com   2013-04-30 17:03 
532  Victor Olsson Floda    christer-o@hotmail.com   2021-10-04 19:19 
533  Margreth Lund Lerum      2013-04-30 16:55 
534  Anders Berntsson Floda  SM6ZCE  anders.berntsson@gmail.com   2019-04-01 20:16 
535  Marcus Runesson Alingsås  SM6ZAY  marcus.runesson@gmail.com   2022-02-24 09:43 
538  Gabriele Källefors Stenkullen    gkallefors@gmail.com   2020-02-12 17:20 
551  Anders Borgström Stenkullen  SM6ZCG  551@telia.com   2017-10-31 19:13 
556  Jannae Pettersson Lerum  SA6LRM  jannetrunk@hotmail.se   2021-06-08 11:08 
566  Tony Jääskeläinen Gunnilse  SM6OWI  sm6owi@hotmail.com   2013-06-03 19:46 

(Webbsidan uppdaterad tisdag, 2 oktober 2018.)